fbpx

Sarah Hall

Madame Zero i inne opowiadania

Tłumaczenie: Dobromiła Jankowska

PREMIERA: 17 lipca 2019 roku

Madame Zero i inne opowiadania to premierowy wybór prozy wielokrotnie nagradzanej brytyjskiej pisarki Sarah Hall. Niezwykły zbiór zmysłowych, czasem mrocznych opowiadań, które rozgrywają się w zaskakujących krajobrazach – wiejskich, przemysłowych, psychologicznych – nieustannie rezonujących niepokojem. Czy akcja toczy się podczas apokaliptycznej burzy, na lokalnym basenie czy w sali operacyjnej, opowiadania Hall zamieszkują głęboką krainę między naturą a miastem, codziennością a surrealizmem, ludźmi a zwierzętami.

Nagrania

Audycje i filmiki

Debata o kulturze

W audycji „Debata o kulturze” Radia Opole o książce Madame Zero i inne opowiadania Sarah Hall rozmawiają Agnieszka Zientarska i Mateusz Torzecki.

Literacki Sopot

W audycji „Literacki Sopot” radia TOK FM z Sarah Hall, autorką książki Madame Zero i inne opowiadania, rozmawia Magdalena Kicińska.

Radio Kraków

W audycji Radia Kraków książkowe nowości na lato, w tym Madame Zero i inne opowiadania Sarah Hall, polecała Paulina Bandura z krakowskiej Księgarni pod Globusem.

Zapisz się na newsletter!

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z książkowymi zapowiedziami Wydawnictwa Pauza, możesz zostawić nam swój adres mailowy.

Email został dodany!