fbpx

Kontakt

Wydawnictwo Pauza Anita Musioł

Adres

ul. Meksykańska 8 m. 151
03-948 Warszawa, Poland

Napisz do nas

Przed wysłaniem propozycji wydawniczej uprzejmie proszę o zapoznanie się z profilem Wydawnictwa Pauza. Propozycje wydawnicze przyjmuję tylko drogą elektroniczną. Jeśli propozycja mnie zainteresuje, odpowiem w ciągu trzech miesięcy.

Nie wyrażam zgody na przyjmowanie ofert wydawniczych nadanych pocztą tradycyjną, nie wydaję recenzji wewnętrznych ani nie opiniuję projektów wydawniczych, oraz nie zwracam materiałów, na które nie złożyłam zamówienia. Proszę wziąć to pod uwagę przed wysłaniem propozycji wydawniczej czy innych materiałów.

Punkty sprzedaży

Książki oraz ebooki Wydawnictwa Pauza dostępne są w księgarni Pauzy: wydawnictwopauza.pl/sklep – zapraszam do zakupów bezpośrednio u mnie!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem książek Pauzy w ilościach hurtowych, zapraszam do następujących hurtowni, w których znajdziecie pełną ofertę Pauzy:

FKO/Dressler
Motyle książkowe
Platon

Książki są też dostępne w sprzedaży detalicznej w całym kraju, m.in. w księgarniach kameralnych, oraz w sieciach EMPiK i Świat Książki.

W internecie kupicie książki Pauzy m.in. w Bonito, EMPiKu, czy w księgarni Znaku.

Ebooki dostępne są m.in. na stronach Publio, Virtualo, Woblink.

Zapisz się na newsletter!

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z książkowymi zapowiedziami Wydawnictwa Pauza, możesz zostawić nam swój adres mailowy.

Email został dodany!