fbpx

Zobacz nowości: Miałam tak wiele

Wydawnictwo
Pauza

Pauzowy Klub Książkowy 

Pauzowy Klub Książkowy istnieje od kilku lat. Spotykamy się na Zoomie raz w miesiącu, zazwyczaj w ostatni czwartek o godzinie 19.00. Link do spotkań i streaming na żywo znajdziecie na Facebooku, w zamkniętej grupie Pauzowy Klub Książkowy.

Po spotkaniach, nagrania audio z Klubu są umieszczane w podcaście Pauzy, gdzie można je odsłuchać.

Klub powstał na początku 2021 roku. Pierwsze spotkanie odbyło się 28 stycznia, omawialiśmy powieść „Dorośli” norweskiej pisarki Marie Aubert.

klub pauzowy 1

O Klubie

Od samego początku chciałam, aby spotkania Pauzowego Klubu Książkowego odbywały się online. Nie było to spowodowane pandemią (która faktycznie wówczas jeszcze trwała), tylko chęcią zapewnienia jak największej dostępności do Klubu dla osób mieszkających poza Warszawą, czy z różnych powodów niemogących dotrzeć na spotkania w realu. Pomysł sprawdził się w 200%! Wiele Klubowiczek łączy się z nami z małych polskich miejscowości, a część nawet z zagranicy (odległej Portugalii, czy Wielkiej Brytanii). Kiedyś Klubowiczka rozmawiała z nami spacerując po krakowskich Plantach, innym razem mama karmiąca dziecko połączyła się na słuchawkach i uczestniczyła w spotkaniu Klubu, odzywając się tylko od czasu do czasu, szeptem. Właśnie dla takiej szerokiej dostępności i luzu postanowiłam, że znienawidzony przez niektórych Zoom będzie najlepszym rozwiązaniem 🙂. I chyba się nie pomyliłam.

Niebawem Klub skończy trzy lata i rozpocznie swój czwarty rok działania. Zapraszam do spotkań na żywo, oglądania streamingu, lub odsłuchiwania nagrań dostępnych w podcaście. Warto rozmawiać o literaturze! Ja to uwielbiam i Was też do tego zachęcam i serdecznie zapraszam.

Scroll to Top