fbpx

Zobacz nowości: Miałam tak wiele

Wydawnictwo
Pauza

Za nami kolejna – dla Pauzy już szósta – edycja Literackiego Sopotu. Z roku na rok coraz bardziej „zakochuję” się w tym festiwalu – jest wspaniale zorganizowany, a publiczność jest chyba najlepsza w Polsce: zaangażowana, czytająca, przygotowana na spotkania autorskie.

IMG 3721

Spotkanie z niemiecką autorką powieści W lasach ludzkiego serca Antje Rávik Strubel odbyło się w festiwalowy piątek po południu. Wspaniale poprowadziła je Magdalena Kicińska. Sala była pełna, a po spotkaniu do autorki ustawiła się ogromna kolejka na stoisku Pauzy.

IMG 3587

Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili mnie w potwornie gorącym namiocie, w którym mieściło się stoisko Pauzy, zrobili zakupy, mieli czas i ochotę ze mną pogadać o Pauzie i moich książkach.

Po raz trzeci odwiedzili mnie też Asia i Miłosz Ryćko-Bożeńscy z SIMPLY yourself, którzy świetnie opiekują się stroną i sklepem online Pauzy. Mamy kolejne pamiątkowe zdjęcie przy stoisku!

IMG 3638

Wpadały też bookstagramerki, które dzieliły się wizytą na festiwalu w swoich socialach.

IMG 5003

Te spotkania z czytelnikami są bezcenne. Kilka osób wspominało, że czytają moje newslettery – miód na moje serce. Kilka osób namówiłam na zapisanie się do Pauzowego Klubu Książkowego.


DZIĘKUJĘ, JESTEŚCIE CUDOWNI
i bez Was nie byłoby Pauzy!

Do zobaczenia na kolejnych nadchodzących targach (na razie zaplanowałam Warszawę we wrześniu i Katowice na początku listopada) i festiwalach (będę na Conradzie w październiku).

I mam nadzieję do zobaczenia na Literackim Sopocie 2024!

IMG 3839

Wszystkie zdjęcia w tym newsletterze (oprócz relacji na IG) zrobiła Asia Ryćko-Bożeńska.

Podaj dalej

Książki Pauzy wspomniane we wpisie

książka: 44,90 
e-book: 39,90 

Autorzy Pauzy, o których mowa we wpisie

Scroll to Top