fbpx

Zobacz nowość: Soho

Wydawnictwo
Pauza

Marie Aubert – BookTarg epicki [WIDEO]

„Marie Aubert idealnie opisuje uczucia, o których nie wypada mówić”. „Wydaje się, że to krótka, przyjemna książka o paru dniach wakacji spędzonych w Norwegii, ale już po kilku stronach się przekonujemy, że ta miła rodzinna opowieść przeistacza się niemalże w thriller psychologiczny, który elegancko zmierza ku katastrofie”. 

To z recenzji opublikowanych w szwedzkich mediach. Także w Polsce powieść „Dorośli” doczekała się entuzjastycznych reakcji.

Z jej autorką rozmawiać będzie Bartek Czartoryski (reaktor Lubimyczytać.pl).

Podaj dalej

Książki Pauzy wspomniane w wywiadzie

książka: 34,90 
e-book: 29,90 
książka: 34,90 
e-book: 29,90 

Autorzy Pauzy, o których mowa w wywiadzie

Marie Aubert

O AUTORZE

Marie Aubert debiutowała w 2016 roku zbiorem opowiadań Zabierz mnie do domu, który świetnie się sprzedał w Norwegii i zapewnił pisarce uznanie krytyków. Powieść Dorośli powstała w 2019 roku i przyniosła autorce jedną nagrodę literacką oraz nominację do kolejnej. Prawa do wydań zagranicznych zostały błyskawicznie sprzedane, a Dorosłych przetłumaczono dotychczas na szesnaście języków. Wydanie polskie było jednym z pierwszych zagranicznych – spotkało się z ogromną sympatią i uznaniem czytelników, a Marie Aubert stała się jedną z ulubionych autorek Pauzy. Najnowsza powieść Wcale nie jestem taka trafia do rąk polskich wielbicieli prozy Aubert w kwietniu 2023 roku, kilka miesięcy po norweskiej premierze.

Scroll to Top