fbpx

Zobacz nowości: Miałam tak wiele

Wydawnictwo
Pauza

Relacja z premiery spektaklu „Mój rok relaksu i odpoczynku”

Ostatni tydzień przyniósł mnóstwo emocji! W czwartek, 8 grudnia odbyła się uroczysta premiera spektaklu „Mój rok relaksu i odpoczynku” w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, na podstawie książki Ottessy Moshfegh o tym samym tytule. Oczywiście wybrałam się na premierę, byli z nami też tłumacz i redaktorka książek Ottessy wydanych przez Pauzę, KamilaŁukasz Buchalscy. Dla wydawczyni to wielkie wydarzenie! Nie dość, że książka miała już pięć dodruków i jest jednym z absolutnych bestsellerów Pauzy, to jej adaptacja trafiła na deski teatru!

a9cf9148 55e5 4595 864f 31122acab3bd

Przed teatrem stoi piękna „reklama” spektaklu, którą widać z daleka – pokój z łóżkiem i śpiącą w nim postacią. Nawiązując do treści książki i spektaklu, program został wydany w formie ulotki dołączanej do leków, w tekturowym opakowaniu. To drobiazgi, ale widać pomysłowość zespołu, który pracował nad tym projektem!

Na koniec usłyszałam podziękowania dla Pauzy i zostałam zaproszona na scenę wraz a Kamilą i Łukaszem – to było wspaniałe przeżycie! Mamy nawet wspólne zdjęcie na scenie, zrobione przez fotografkę Teatru Karolinę Jóźwiak.

IMG 8515

Podaj dalej

Książki Pauzy wspomniane we wpisie

książka: 39,90 
e-book: 34,90 
książka: 39,90 
e-book: 34,90 

Autorzy Pauzy, o których mowa we wpisie

Scroll to Top