fbpx

Zobacz nowość: Wcale nie jestem taka

Wydawnictwo
Pauza

Café littéraire o Pasujesz tu najlepiej

„Czym się zachwycam, to strona edytorska, bo przecież ta (i inne Pauzy) jest tak starannie wydana, z dbałością o takie szczegóły jak wewnętrzne strony okładki. Ale że Pauza umie ładnie w książki to wiadomo nie od dziś.

- Café littéraire

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=„1” _builder_version=„3.22”][et_pb_row _builder_version=„3.25”][et_pb_column type=„4_4” _builder_version=„3.25” custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_image src=„https://wydawnictwopauza.pl/wp-content/uploads/2020/10/Zrzut-ekranu-2020-10-10-o-19.00.53.png” url=„https://www.facebook.com/cafelitteraireblog/posts/1432765406907508” url_new_window=„on” align=„center” align_tablet=„center” align_last_edited=„on|desktop” _builder_version=„4.6.5” hover_enabled=„0” title_text=„Zrzut ekranu 2020-10-10 o 19.00.53” sticky_enabled=„0”][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Autorzy Pauzy, o których mowa w recenzji

Miranda July small

O AUTORZE

Miranda July urodziła się w Vermont, obecnie mieszka w Los Angeles. Jest twórczynią filmów, artystką i pisarką. Jej filmy zdobyły nagrodę specjalną jury na Sundance Film Festival i cztery nagrody na festiwalu w Cannes, w tym Złotą Kamerę. Proza July ukazywała się na łamach „The Paris Review”, „Harper’s” i „New Yorkera”, a jej zbiór opowiadań No One Belongs Here More Than You (2007) został nagrodzony Frank O’Connor International Short Story Award i opublikowany w dwudziestu trzech krajach.

Pierwszy bandzior (tytuł oryginalny: The First Bad Man), wydany dotąd w ponad dwudziestu krajach, to pierwsza książka jej autorstwa, która ukazuje się po polsku.

Zdjęcie autorki:

Copyright © Jean-Francois DEROUBAIX/Gamma-Rapho/Getty Images

Książki Pauzy wspomniane w recenzji

Scroll to Top