fbpx
Édouard Louis po raz trzeci w Polsce!

Ostatnia nowość Pauzy w 2019 roku ukazała się w 7 października: była nią debiutancka powieść Koniec z Eddym Édouarda Louisa, znanego polskim czytelnikom z Historii przemocy, wydanej nakładem Pauzy w sierpniu 2018 roku. Na początku grudnia autor już po raz trzeci odwiedził Warszawę – czytelnicy mogli spotkać się z nim 7 grudnia z okazji Dni Książki Francuskiej w Big Book Cafe (współorganizatorem wydarzenia był Instutyt Francuski). Spotkanie z autorem poprowadził Robert Rient, tłumaczyła Patrycja Łobacz.

Przez prawie trzy miesiące trwała #pauzanaczytanie – w listopadzie i grudniu był czas na odpoczynek i nadrabianie pauzowych zaległości czytelniczych. Od stycznia 2020 roku trafiają na rynek wydawniczy kolejne tytuły Pauzy – dzieje się!

Powiązane artykuły

Premiera lutego: „Linia” ELISE KARLSSON

Premiera lutego: „Linia” ELISE KARLSSON

26 lutego w Pauzie ukazała się kolejna nowość, powieść Linia szwedzkiej pisarki Elise Karlsson. Książkę przełożyła Dominika Górecka. Tytułowa Linia to nieprzekraczalna granica dzieląca lepszych od gorszych, świat zewnętrzny od bebechów korporacji. Emma długo szukała...

czytaj dalej
Ariana Harwicz odwiedziła Warszawę!

Ariana Harwicz odwiedziła Warszawę!

Na początku stycznia Ariana Harwicz odwiedziła Warszawę! Pisarka przyjechała na zaproszenie Uniwersytetu Warszawskiego, Nowego Teatru i Wydawnictwa Pauza. Odbyły się dwa spotkania z autorką: w sobotę, 11 stycznia na Uniwersytecie, i w poniedziałek, 13 stycznia w Nowym...

czytaj dalej
Zapisz się na newsletter!

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z książkowymi zapowiedziami Wydawnictwa Pauza, możesz zostawić nam swój adres mailowy.

Email został dodany!