fbpx

Zapowiedzi Pauzy

Drodzy czytelnicy, ze względu na niezwykłą sytuacją związaną z epidemią, zapowiedzi Pauzy niestety uległy zmianie i przesunięciom. O programie wydawniczym i zaplanowanych na najbliższy czas nowościach będę informować na bieżąco, m.in. na Facebooku i Instagramie. Niestety, w związku z odwołaniem wizyt autorskich, w maju nie ukażą się powieści Davida Vanna i Édouarda Louisa.

Ale jest to czytać! W lutym w Pauzie ukazała się powieść Linia szwedzkiej pisarki Elise Karlsson (przekład Dominiki Góreckiej). W marcu – Nocny prom do Tangeru Irlandczyka Kevina Barry’ego (przekład Łukasza Buchalskiego). Więcej o książkach i ich autorach można przeczytać w zakładkach “książki” i “autorzy”. Najświeższa premiera Pauzy to Ta druga Therese Bohman (przekład Justyny Czechowskiej), która ukazała się 30 kwietnia.

 

Plany Pauzy na pierwsze półrocze 2020 roku

Druga powieść Therese Bohman

W kwietniu ukazała się kolejną powieść Therese Bohman, Ta druga, w przekładzie Justyny Czechowskiej.

Trzecia powieść Davida Vanna

W maju planowałam wydanie kolejnej powieści kontrowersyjnego Davida Vanna, Halibut na księżycu, w przekładzie Dobromiły Jankowskiej. Autor miał po raz kolejny gościć w Polsce. Niestety, wizyty zostały odwołane, a premiera książki przesunięta. O nowym terminie wydania tej pięknej odpowiedzi na Legendę o samobójstwie poinformuję wkrótce.

Trzecia powieść Édouarda Louisa

W maju 2020 roku miała się też ukazać w Pauzie gorąco oczekiwana przez polskich fanów Édouarda Louisa trzecia powieść Kto zabił mojego ojca w przekładzie Joanny Polachowskiej. Planowana była też premiera teatralna, oraz kilka spotkań autorskich w całym kraju. Niestety, plany legły w gruzach, a premiera uległa przesunięciu. Jak tylko potwierdzę nowy termin wydania poinformuję o tym na stronie Pauzy, na Facebooku i Instagramie.

Zapisz się na newsletter!

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z książkowymi zapowiedziami Wydawnictwa Pauza, możesz zostawić nam swój adres mailowy.

Email został dodany!